Přihlásit

RENTODO: Řešení bezstarostného pronájmu

První skutečné pojištění nájmu je tady! Rentodo přináší garanci dobrých vztahů mezi pronajímateli a nájemci.

Jedná se o unikátní produkt v České republice a na Slovensku, který díky pojištění nájmu a souhrnu asistenčních služeb na online platformě nabízí podporu jak pronajímatelům, tak nájemcům. Díky široké škále služeb pro pronajímatele se poskytování bydlení stává mnohem bezpečnějším, pohodlnějším a bezstarostnějším.

Rentodo si dává za cíl být pronajímateli a nájemci garantem poskytnutých služeb pro celou dobu trvání nájemního vztahu a řešit všechny nenadálé situace, související s pronájmem nemovitosti. Jednoduše řečeno, pronajměte svou nemovitost a veškeré starosti vyřešíme za vás.

Rentodo je nová online platforma, která má za cíl zefektivnit a zjednodušit celý proces pronájmu, který je plně automatizován. Základem je prověření bonity nájemce v registrech, automatické hlídání plateb, garance zaplacení nájemného včetně služeb, technická a právní asistence 24/7 pro zajištění oprav ve spolupráci s největším celosvětovým poskytovatelem asistenčních služeb. Tato služba již úspěšně funguje v zahraničí několik let.

Mezi hlavní cíle Rentodo patří zejména okamžitý převod platby nájemného na účet pronajímatele, efektivní řešení opožděné platby a reportování do rejstříků, které využívají banky, pojišťovny a další. To znamená, že Rentodo reportuje jak pozitivní, tak negativní reference o platební morálce nájemce do registru. Takto funguje například Schufa scoring v Německu. Produkt Rentodo přichází v době, kdy dochází k nárůstu opožděných plateb nájmu. Například v tomto roce nezaplatilo včas nájem 7,7 % nájemníků, což oproti loňsku představuje trojnásobný nárůst.

Rentodo jako jediný produkt na trhu nabízí pojištění zaplacení až 12 nájmů včetně služeb až do výše 600 000 korun pronajímateli. Nájemce, který nemůže platit – například z důvodu ztráty zaměstnání nebo pracovní neschopnosti, má jistotu nájmu, bez nutnosti vystěhování. Pokud nájemce z nějakého jiného důvodu neplatí a nekomunikuje, Rentodo díky naší právní asistenci 24/7 pomůže s výpovědí a odkoupí pohledávky, garantuje tak platby nájemného pronajímateli.

Uživatelé si také velmi oblíbili službu oprav a zaplacení závad 24/7 po celé republice. Rentodo zaplatí škody způsobené nájemcem až do výše 250 000 korun. Pro nájemce s kladným skóringem pak Rentodo nabízí službu Nulová kauce. Tato služba významně snižuje počáteční náklady na bydlení tím, že nájemce nemusí skládat kauci. Rentodo pak v případě potřeby uhradí vzniklé škody pronajímateli.

Více informací www.rentodo.cz

Hanka: Jsem nájemcem a zároveň pronajímatelem

Nájemné bydlení poskytuje mladým lidem mnohem více volnosti, než kdyby se zavázali na třicet let hypotékou

Číst

Tomáš a Lenka: Pořád na cestách

Nájemné bydlení poskytuje mladým lidem mnohem více volnosti, než kdyby se zavázali na třicet let hypotékou

Číst
Upravit

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.