Přihlásit

O nás

Jsme tým profesionálů z různých oborů pojišťovnictví, finančnictví, právní a technické asistence, IT a správy realit. Spojili jsme své znalosti a zkušenosti, abychom pro vás vytvořili inovativní pojistný produkt Rentodo, garantující systémové řešení pro vaši pronajatou nemovitost.

Cílem Rentoda je záruka bezproblémového vztahu mezi pronajímatelem a nájemcem. Pronajímateli garantujeme pravidelné platby nájemného po celou dobu trvání smlouvy, zajištění všech potřebných oprav a neprodlené řešení jakýchkoli potíží s pronajatou nemovitostí. Nájemci nabízíme asistenční služby 24/7 po celé ČR, pojištění odpovědnosti, ztráty příjmů a pracovní neschopnosti. Výsledkem je spokojenost a jistota na obou stranách.

Tomáš Knebl
jednatel

axa
Garantem pojištění finanční ztráty je AXA Assistance Více
cnb
Společnost rentodo s.r.o. je zapsána v registru vedeném Českou národní bankou jako samostatný zprostředkovatel dle zákona č. 170/2018 Sb. o distribuci pojištění a zajištění. ČNB zároveň vykonává dohled nad její činností.

Rentodo řeší potíže předtím, než se stanou.

Pronajímatelé se obávají neplatičů, nemají čas řešit vymáhání nájmu či technické závady v bytě. Nájemce zas trápí časté stěhování, vysoké kauce a nejistota v případě, že přijdou o příjem.
relax
Rentodo má ambice celý trh s nájemním bydlením uklidnit, kontroluje platební morálku nájemníka, ve spolupráci s pojišťovnou se postará o opravy a technické závady v bytě a pomáhá předcházet potížím spojeného s nájemním bydlením. Se seriózní pojišťovnou za zády to z něj dělá opravdu povedený produkt, který se stane pro pronajímatele i nájemce nezbytností.
relax

Kontaktujte nás

Odesláním zprávy potvrzujete seznámení se se Zásadami ochrany osobních údajů
a souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Upravit

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.